Цензор.НЕТ

17.02.16 17:42

СБУ припускає, що російські війська провели несподівані навчання для координації з терористами, - Грицак

Раптова перевірка боєздатності російських військ на кордоні з Україною могла проводитися для координації з терористами на Донбасі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Українську правду", про це заявив голова Служби безпеки України (СБУ) Василь Грицак.

"З 8 лютого на території Ростовської області, у прикордонні з Україною, проводяться активні військові навчання. Зокрема, о 5 ранку по Москві 8 лютого було піднято війська Південного округу РФ", - зазначив він. "За нашими даними, окремі військові частини підняті і на території Північної Осетії (у Владикавказі зокрема) та інших місцях", - додав Грицак.

"Я не хочу ні на що натякати, можливо, це випадковість, але синхронно о 5-05 по Москві того ж самого 8 числа по тривозі був піднятий 2-й армійський корпус, тобто "війська" так званих "ЛНР", - зазначив чиновник. "Ми можемо тільки робити припущення про те, що проводиться бойове злагодження військ, які діють у прикордонні РФ з тими військами, які стоять безпосередньо на території України", - додав голова СБУ.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики