Цензор.НЕТ

17.02.16 18:13

Після того, як РФ припинить підтримку "ДНР/ЛНР", Україна має провести потужну спецоперацію з нейтралізації бойовиків, - Тука

У тому випадку, якщо РФ припинить підтримувати створену під керівництвом російських спецслужб структуру терористичних організацій "ДНР/ЛНР", Україна має провести спецоперацію з ліквідації найбільш активних бойовиків та їхніх ватажків.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю ЛІГА.net заявив губернатор Луганської області Георгій Тука.

"Необхідна дуже потужна поліцейська операція з використанням не тільки військовослужбовців або поліції, а першою чергою спецслужб. Їх завданням буде в найкоротший термін нейтралізувати ватажків і активних учасників", - пояснив Тука.

Голова обласної ВЦА, однак, проти того, щоб окуповані території Україна повертала винятково силовим методом.

"Можлива тільки зміна (мінського. - Ред.) формату, але за підсумком ми отримаємо мир і повернемо втрачені території Донецької і Луганської області винятково дипломатичними та санкційними заходами. Не військовими. Я противник військових заходів. Це від України вимагатиме величезних фінансових витрат, призведе до чергових невиправданих жертв з обох боків", - вважає він.

Незважаючи на те, що "рівень взаємної ненависті дуже високий", на тимчасово окупованій території Луганщини, за оцінками Туки, мешкає 65-70% проукраїнського населення.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики