Цензор.НЕТ

17.02.16 16:03

Порошенко обговорив з Керрі політико-дипломатичні шляхи деокупації Криму

В рамках Мюнхенської конференції з питань безпеки президент України Петро Порошенко провів зустріч з Державним секретарем США Джоном Керрі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу глави держави.

Згідно з повідомленням, президент поінформував держсекретаря про підходи української сторони до врегулювання ситуації на Донбасі.

Петро Порошенко та Джон Керрі наголосили на необхідності збереження санкцій щодо Росії з метою повного виконання нею Мінських домовленостей та припинення агресії проти України.

"Глава Української держави висловив сподівання, що Сполучені Штати Америки і надалі підтримуватимуть всіма засобами незалежність та територіальну цілісність України та сприятимуть консолідації відповідних міжнародних зусиль", - підкреслює прес-служба президента.

Співрозмовники також обговорили політико-дипломатичні шляхи з деокупації Криму. У цьому контексті Президент України закликав до активного захисту прав кримських татар.

Також в повідомленні зазначається, що Джон Керрі привітав зусилля Петра Порошенка щодо впровадження реформ в Україні та ухвалення антикорупційного законодавства, зокрема внесення до парламенту пакету безвізових законів.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики