Цензор.НЕТ

02.03.16 10:35

Терористи перекинули на Спартак 4 "Урали" з живою силою і бронетехніку, в районі Докучаєвська і Тельманового розгорнули дві тактичні групи, - "ІС"

Активність російсько-терористичних військ фіксується в широкій смузі від Мар'їнки до Світлодарського виступу (Луганське - Скелеве - Розсадки). Також обстріли з боку бойовиків фіксуються на приморському напрямку - район Гнутове -Талаківка - Водяне - Лебединське.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат (НФ), координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

"Бойовики продовжують концентрувати бронетехніку і артилерію в Петрівському районі Донецька. На північ від вулиці Петрівського зафіксовано 6 одиниць 122-мм САУ 2С1 "Гвоздика", 2 од. БТР-80 та 3 од. МТ-ЛБ. На захід від проспекту Кобзаря спостерігається близько роти терористів. По Ясинуватському шосе на Спартак прибуло підкріплення (або ротація) - 4 "Урали" з особовим складом (у двох на причепі ЗУ-23-2), 2 од. БТР-80 та 1 од. БМП-2", - написав він.

Також Тимчук повідомив, що в район Ясинуватської розв'язки і висоти 251.2 бойовики перекинули підсилення зі складу своєї тактичної групи, розгорнутої в районі Крутої Балки - кілька од. МТ-ЛБ і 3 од. БМП-2.

Читайте на "Цензор.НЕТ": За минулу добу терористи 47 разів обстріляли позиції сил АТО, - штаб

"На приморському напрямку бойовики підсилюють дві свої тактичні групи. Одна розгорнута на рубежі Оленівка - Докучаєвськ - Стила, друга - в районі Тельманового. За добу фіксувалося перекидання до складу цих груп всього 5 од. БМП-2, 6 од. БТР-70, 80, 2 од. МТ-ЛБ, а також 10-11 вантажівок. Основна частина засобів перекидається з боку Старобешевого. Але на цьому тлі демонстративна активність терористів в районі Саханка - Комінтернове - Заїченко в останні дні може бути спробою відвернути увагу від підсилення даних груп" , - зазначив він.

Крім того, за словами координатора групи "ІС", з боку Краснодона в Луганськ прибуло близько 10 паливозаправників. У цій же колоні до міста було завезено 2 од. САУ 2С3 "Акація". САУ перевозилися затентованими, на танкових транспортерах.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики