Цензор.НЕТ

08.03.16 13:11

"Свободу Надії!", - акція на підтримку Савченко проходить в Києві. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Сьогодні народні депутати України, члени уряду, діячі культури, журналісти, правозахисники, представники міжнародних організацій та громадськості проводять акцію "Свободу Надії" в Києві.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на повідомлення прес-служби БПП.

"Українські жінки хочуть бачити депутата Надію Савченко у Верховній Раді, а не за ґратами, в тюрмі російського Сибіру", - заявила народний депутат від БПП Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Байден закликав Росію негайно звільнити Савченко: "Надія заслуговує на те, щоб повернутися додому"

"Акція-солідарність "Свободу Надії" вимагає від Володимира Путіна негайного звільнення ув'язненої Надії Савченко", - додала нардеп.

У свою чергу народний депутат Марія Іонова додала, що в день Міжнародної жіночої солідарності члени МФО "Рівні можливості" звертаються до жінок світу підтримати незламну Надію і висловити протест щодо сфабрикованої справи і незаконного ув'язнення громадянки України.

"У зв'язку з цим, 8 березня о 12 год. у Києві та Львові буде організована хода громадян. Збір у Києві відбудеться за адресою Повітрофлотський проспект, 6, (біля Міністерства оборони - вхід зі сторони стадіону), у Львові - біля пам'ятника Шевченку на площі Свободи. Звідти учасники акції мають намір вирушити колоною до посольства, а у Львові до консульства - Російської Федерації, щоб передати свої вимоги президенту Російської Федерації та висловити свою підтримку ув'язненої Надії Савченко напередодні оголошення рішення суду", - написала вона у Фейсбук.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики