Цензор.НЕТ

21.03.16 14:25

Українську делегацію не пустили до зали суду над Савченко (Оновлено) ФОТО

Прес-секретаря Президента України Святослава Цеголка, генконсула України, консулів і народних депутатів не пустили до зали суду. Вони перебувають у залі для преси.

Про це Святослав Цеголко заявив у коментарі кореспонденту Цензор.НЕТ, який пребуває в Донецьку Ростовської області РФ.

"Нам нічого не пояснювали, просто не пустили до зали", - зазначив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Під будівлею суду, де зачитують вирок Савченко, зібралися молоді люди з мітингом "на захист російського правосуддя". ФОТОрепортаж+ВІДЕО

суд


суд

Раніше прес-секретар Президента України Святослав Цеголко передав Надії Савченко слова підтримки від Президента України.

"Я приїхав від імені глави української держави. Я і Ірина Геращенко. Я вже передав слова підтримки Надії Савченко. Підійшов до неї і сказав, що ми будемо робити все, щоб її звільнити", - розповів Цеголко. Він також прокоментував заборону фотографувати в залі суду: "В українському суді можна фотографувати людей. Це ознака того, що вони бояться, якщо забороняють фотографувати".

Крім того, прес-секретар Порошенка розповів про те, як українська делегація добиралася в Ростовську область. "Нас змусили чекати близько 3 годин, потім Ірину (Геращенко) не пустили на суд. Це ознака того, що Росія боїться таких людей як Надія Савченко та Ірина Геращенко", - заявив Цеголко.

"Ми не вважаємо це судом, ми вважаємо це судилищем. Соромно, насправді, перебувати в одній кімнаті з тими, хто фабрикував справу проти Надії Савченко", - сказав Цеголко і наголосив, що Україна буде боротися за всіх політв'язнів у Росії.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики