Цензор.НЕТ

23.03.16 10:47

"Йому потрібно подивитися спочатку на себе в дзеркало", - в СБУ відреагували на висловлювання Медведєва стосовно Грицака

У Службі безпеки України вважають, що російському прем'єру Дмитру Медведєву "потрібно подивитися спочатку на себе в дзеркало", перш ніж висловлюватися в бік глави СБУ Василя Грицака. Радник глави спецслужби зазначив: "насправді дурень сам себе дурнем ніколи не назве".

Про це повідомив радник голови СБУ Юрій Тандіт в ефірі телеканалу 112 Україна", передає Цензор.НЕТ.

"Василь Грицак не просто так зробив цю заяву, хоча він тільки припустив, він сказав, дослівно "Я не здивуюся, якщо є зв'язок". Якщо говорити про реакцію прем'єр-міністра (прем'єра РФ Медведєва. - Ред.), знаєте, насправді дурень сам себе дурнем ніколи не назве. І якщо говорити про те, що говорить прем'єр-міністр, йому потрібно подивитися спочатку на себе в дзеркало, нічого особистого, вибачте, але він може послухати, про що говорять конкретно його офіційні особи, в тому числі офіційний речник МЗС, який зловтішається якраз з приводу подій у Бельгії. Або заступник глави державної російської Думи, який вчора дуже жорстко виступив і сказав, що нехай вони всі там мало не здохнуть у себе в Європі", - прокоментував слова російського прем'єра радник глави СБУ.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Глава СБУ Грицак - придурок", - прем'єр-міністр Росії Медведєв

Тандіт додав: "Ми робимо все, щоб не допустити терористичних актів тут, на нашій території, і ми з вами можемо спокійно пересуватися по вулицях, їздити в інші міста ... Насправді, заходи посилено, щодня, фактично щогодини, наш глава Василь Грицак про ці заходи доповідає Президенту України, і фактично ми робимо все, щоб зберегти стабільність у нашій державі".

Дивіться: Глава СБУ про вибухи в Брюсселі: Я не здивуюся, якщо це елемент гібридної війни Росії. ВIДЕО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики