Цензор.НЕТ

24.03.16 19:51

Заяви Сакварелідзе щодо звільнення слідчих у справі "діамантових прокурорів" не відповідають дійсності, - Куценко

Заяви заступника Генерального прокурора України Давида Сакварелідзе про звільнення слідчих у справі "діамантових прокурорів" Шапакіна і Корнійця не відповідають дійсності.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це прокурор ГПУ Владислав Куценко заявив сьогодні на брифінгу у Києві.

"Ви чули заяви про те, що члени команди Сакварелідзе сьогодні були звільнені з посади, отримали відповідні документи, і це загрожує реформам у прокуратурі... відразу кажу, що ця інформація не відповідає дійсності", - заявив Куценко.

За його словами, відповідно до плану реформ у структурі ГПУ була створена Генеральна інспекція, яка фактично своїми повноваженнями повністю дублювала раніше створене Управління розслідувань у кримінальних провадженнях щодо працівників прокуратури, яке до цього працювало у справі "діамантових прокурорів".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Шокін звільняє з ГПУ слідчих у справі "діамантових прокурорів" під виглядом реорганізації відомства, - журналіст. ДОКУМЕНТ

"Дві однакові структури не можуть існувати в одному органі, тому було ухвалено рішення про ліквідацію зазначеного управління, а всім його працівникам запропоновано переходити, подавати заяви до новоствореного структурного підрозділу Генінспекції, їхні заяви повинні бути погоджені відповідно до наших регламентів та правил ГПУ керівником Генінспекції Максимом Мельниченком, заступником генпрокурора Давидом Сакварелідзе, і призначення відбувається за підписом генпрокурора", - заявив Куценко.

Також він додав, що всі заяви до Генінспекції мають аналізуватися відділом внутрішньої безпеки.

"Звільнений ніхто не був і не є сьогодні. Давид сьогодні обурився тим, що певні люди впродовж певного терміну перебувають поза штатом, проте це не є чимось унікальним. Людина поза штатом не є звільненою - вона отримує заробітну плату, повинна відвідувати своє робоче місце, має своє посвідчення. Що стосується наших колег, - вони мали статус прокурорів або слідчих ГПУ і перебували поза штатом у період розгляду їхніх документів або підготовки їхніх документів щодо переведення їх до Генеральної інспекції", - зауважив Куценко.


Читайте також: Сакварелідзе робить гучні заяви для просування своєї кандидатури і підготовки до виборчої кампанії, - Куценко


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики