Цензор.НЕТ

27.03.16 13:24

Підвезення виборців у Кривому Розі має ознаки прямого підкупу. Пенсіонери напередодні отримали по 500 грн від місцевої влади, - "КВУ"

Понад 80% виборців, яких підвозять до виборчих дільниць у Кривому Розі, люди пенсійного віку.

Підвезення здійснюють місцеві перевізники - маршрутні таксі. Спостерігачі КВУ фіксують підвезення у всіх районах міста, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення КВУ у соцмережі Фейсбук.

"Нагадаємо, що люди пенсійного віку - це та цільова група, яка напередодні виборів отримала матеріальну допомогу від місцевої влади. На думку КВУ така технологія має ознаки прямого підкупу виборців. Загалом допомогу в розмірі 500 грн отримали близько 100 тис. жителів Кривого Рогу, фактично кожний п'ятий виборець", - наголошують у КВУ.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Пенсіонерів везуть мікроавтобусами на виборчі дільниці у Кривому Розі. У ТВК запевняють, це - ініціатива міськвиконкому, - "Опора". ВІДЕО

Зазначимо, що чинним мером міста є Юрій Вілкул, який здобув перемогу завдяки масовим фальсифікаціям. Через це призначили перевибори мера міста. Представник "Опоблоку" Вілкул знову висунув свою кандидатуру.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики