Цензор.НЕТ

31.03.16 12:53

Досудове розслідування у справі Пасішника завершено, - НАБУ

Детективами Національного антикорупційного бюро України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного впливу виконавчого директора, в.о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Пасішника на члена Кабінету Міністрів України - міністра економічного розвитку і торгівлі України А. Абромавичуса з метою перешкодити виконанню ним службових обов'язків і домогтися ухвалення незаконного рішення (ч. 1 ст. 344 Кримінального Кодексу України).

У понеділок, 28 березня, детективами НАБУ за дорученням прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури підозрюваному Андрієві Пасішнику було повідомлено про завершення досудового розслідування та надання доступу до його матеріалів, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАБУ.

Зараз триває ознайомлення сторони захисту з матеріалами досудового розслідування. По його завершенню обвинувальний акт буде спрямовано до суду.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Детективи і антикорупційні прокурори знають про місце перебування судді-стрільця Бурана, - НАБУ

Одночасно повідомляємо, що досудове розслідування у кримінальному провадженні, зареєстрованому згідно із заявою міністра економічного розвитку і торгівлі України А. Абромавичуса за ч. 2 ст. 364 КК України щодо тиску на нього з боку низки народних депутатів України, триває.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики