Цензор.НЕТ

02.04.16 15:30

НБУ подає позов проти депутата Костенка через звинувачення у спекуляції з держоблігаціями. Серед вимог - компенсація моральної шкоди

Національний банк спростовує інформацію, поширену в ЗМІ депутатом Верховної Ради від фракції "Самопоміч" Павлом Костенком про спекуляції з держоблігаціями.

"У зв'язку з поширенням недостовірної інформації про зловживання керівництва Національного банку при проведенні операцій з облігаціями внутрішньої державної позики (далі - ОВДП), центральний банк прийняв рішення про подачу судового позову проти депутата про захист ділової репутації. Серед вимог Національного банку України: спростування неправдивої інформації і компенсація завданої моральної шкоди", - підкреслюється в повідомленні Нацбанку в соцмережі Фейсбук, інформує Цензор.НЕТ.

Окрім цього в Нацбанку запевняють, що Національний банк ніколи не здійснював будь-яких операцій з зазначеними депутатом ОВДП, а саме код ISIN UA4000152441 (міжнародний ідентифікаційний код).

"Продаж ОВДП з портфеля Національного банку 2015-го здійснювався виключно за ринковими цінами на відкритих та анонімних біржових торгах на двох фондових біржах - ПАТ "Фондова біржа ПФТС" і ФБ "Перспектива". До таких торгів мали доступ всі члени цих бірж", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Бізнес-партнери Гонтаревої за день заробляють понад 80 млн грн на спекуляціях із держоблігаціями, - депутат від "Самопомочі" Костенко

Національний банк не має повноважень та інституційних зобов'язань контролювати та впливати на господарську діяльність інших учасників торгів державними облігаціями, підсумувала прес-служба НБУ.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики