Цензор.НЕТ

02.04.16 18:45

Підтримати асоціацію Україна-ЄС мають намір 36% голландців, - опитування

Підтримати Угоду про асоціацію України з Європейським Союзом на референдумі 6 квітня планують близько 36% опитаних жителів Нідерландів.

Як передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ, про це свідчать дані голландської дослідницької компанії I&O Research.

"Серед усіх опитаних близько 36% жителів Нідерландів планують підтримати Угоду про асоціацію Україна-ЄС на референдумі 6 квітня, однак 47% планують голосувати "проти". Не визначилися 17%", - говориться в повідомленні.

Опитування проводилося онлайн серед 2 тис. 382 жителів Нідерландів.

Відзначимо, 6 квітня в Нідерландах відбудеться консультативний референдум щодо ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС. За даними досліджень, серед тих, хто вже знає, як буде голосувати, співвідношення "за" і "проти" не змінилося з початку місяця і становить 43% на 57%. У грудні співвідношення прихильників і супротивників угоди було 38% на 62%; у січні 44% на 56%; у лютому - 45% на 55%; на початку березня - 43% на 57%. За оцінками, близько 43% громадян Нідерландів планують прийти і проголосувати, що більше 30% бар'єру, необхідного, щоб референдум відбувся.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Угода про асоціацію України з ЄС - в інтересах Нідерландів і Європи загалом, - Держдеп США

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики