Конфліктну ситуацію з видобутком бурштину на Рівненщині мають намір врегулювати мирним шляхом, - Нацполіція

5521 52

В офісі Національної поліції України проходить засідання робочої групи, за підсумками якого очікується підписання главою Нацполіції Хатією Деканоїдзе наказу про створення оперативного штабу по боротьбі з незаконним видобутком бурштину у Рівненській області.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив спікер Нацполіції Ярослав Тракало, передає Цензор.НЕТ.

"До нього увійдуть представники кримінального блоку та громадської безпеки. Вже вони спільно з Генпрокуратурою будуть напрацьовувати комплекс оперативно-профілактичних заходів, проводити інструктаж особового складу на предмет можливого виникнення конфліктних ситуацій у Рівненській області", - сказав Тракало.

Також він повідомив, що Нацполіція буде звертатися з пропозиціями щодо вдосконалення законодавства у сфері видобутку бурштину.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Повірте, бл#дь, хлопці, на#уй, ви не уїдете отсюда живими", - сутичка з перестрілкою між копачами бурштину і поліцією на Рівненщині. ВІДЕО

Тракало зазначив, що у правоохоронців достатньо сил і засобів для забезпечення правопорядку в Сарненському районі Рівненської обл., де нещодавно сталася сутичка між старателями і силовиками. У той же час він підкреслив, що Нацполіція має намір урегулювати конфліктну ситуацію з видобутком бурштину в цій місцевості мирним шляхом.

"Ми виключаємо силове вирішення конфлікту та будемо докладати всіх зусиль, щоб вирішити цю ситуацію мирним шляхом", - сказав Тракало.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Семеро поліцейських потрапили в лікарню внаслідок бійки з копачами бурштину на Рівненщині, - Нацполіція