Цензор.НЕТ

15.04.16 10:52

Податківці викрили на Сумщині підприємців, які ухилились від сплати 3,7 млн грн податків під час імпорту автомобілів

У Сумській області співробітники податкової міліції викрили підприємців, які під час імпорту автомобілів ухилилися від сплати платежів на 3,7 мільйона гривень.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

У рамках операції "Акциз-2016" встановлено, що посадові особи підприємства, зареєстрованого в місті Луцьк, під час митного оформлення автотранспорту на митному посту "Суми- Центральний" подали підроблені документи про придбання автомобільного транспорту у компанії-нерезидента, яка має ознаки фіктивності.

Зокрема, в документах, які були подані підконтрольною зловмисникам компанією-декларантом, була вказана занижена митна вартість машин.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Податківці припинили діяльність великого підпільного цеху з виробництва фальсифікованого алкоголю на Рівненщині. ФОТОрепортаж

Крім того, згідно з відповідями митних органів Литовської Республіки, звідки ввозилися машини, підприємство-експортер є фіктивним.

Такі дії дозволили підприємцям ухилитися від сплати 3,7 мільйона гривень. Всього було подано 84 митні декларації на ввезення автобусів, вантажних і легкових автомобілів, що були у використанні.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 366 (службове підроблення) КК.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики