Цензор.НЕТ

16.04.16 01:21

"Якщо ви будете займатися політичними іграми замість реформ, Захід від вас відвернеться", - Пайфер

Новий президент США продовжить підтримувати Україну, якщо українське керівництво проводитиме серйозні реформи і по-справжньому боротиметься з корупцією.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.net, про це на IX Київському безпековому форумі заявив колишній посол США в Україні, науковий співробітник Інституту Брукінгса Стівен Пайфер.

"Якщо ви будете займатися політичними іграми замість реформ, то можете опинитися в ситуації, коли Захід від вас відвернеться. Ми сподіваємося, що новий уряд буде працювати, йому треба робити це швидко, інакше виникає ризик того, що терпіння Заходу вичерпається, воно не безмежне", - сказав він.

За словами Пайфера, новий хазяїн Білого Дому продовжить надавати допомогу Україні, якщо українське керівництво буде проводити серйозні реформи і по-справжньому боротися з корупцією. "Виникає запитання, яку Україну побачить новий американський президент через 9 місяців. Якщо це буде Україна, що поринула в політичну кризу, що не здійснює реформи, то буде спокуса для президента сказати - нехай європейці самі розбираються з Україною. А це недобре", - підкреслив колишній посол США в Україні.

Пайфер визнав, що гальмування реформ в Україні є вигідним Кремлю, який використовує для тиску на уряд України конфлікт на Донбасі.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Якщо зараз Україна не проведе найважливіших реформ, вона не проведе їх ніколи. Більш вдалого часу може й не бути, - представник Міноборони США

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики