Цензор.НЕТ

18.04.16 14:40

У НАТО готові розглянути заявку України на вступ до альянсу, але ключове завдання - проведення реформ у всіх напрямках, - Парубій

Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявляє про необхідність імплементації Плану дій Україна-НАТО та проведенні реформ у країні, щоб членство України в НАТО стало можливим.


Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він заявив на брифінгу в понеділок.

"Перед нами також є завдання: імплементуватии дорожню карту Україна-НАТО, оскільки Вершбоу (заступник генерального секретаря НАТО Александр Вершбоу - Ред.), який був наприкінці минулого тижня в Україні, підтвердив, що НАТО готовий розглянути заявку України, але за умови проведення необхідних реформ і реформ не лише в оборонній галузі", - сказав Парубій.

Він наголосив, що реформи мають бути проведені не лише в оборонній галузі та сфері безпеки, а й в усіх інших сферах життя.

Також читайте: Луценко закликає парламент розробити алгоритм співпраці з урядом

За словами А.Парубія, євроатлантична інтеграція для України дуже важлива з огляду на ті виклики, які стоять перед країною.

Спікер парламенту також зазначив, що проведення реформ у різних напрямах буде ключовим завданням, і "це не повинно відкладатися на тривалий період, рішення мають ухвалюватися швидко та ефективно".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики