Цензор.НЕТ

21.04.16 08:35

Демонополізація фармринку призведе до зниження цін на ліки, - Гройсман

Кабінет Міністрів своїм першим рішенням зробив перший крок до впровадження в Україні спрощеного механізму реєстрації медичних препаратів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook написав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Невідкладно, своїм першим рішенням, новий уряд зробив крок до впровадження в Україні спрощеного механізму реєстрації ліків. Зокрема, прийняте рішення Кабміну стосується лікарських засобів, які вже пройшли сертифікацію в США, країнах ЄС, Швейцарії, Японії, Канаді, Австралії. Ми довіряємо експертизі цих країн, і немає потреби робити довготривалу експертизу в Україні", - написав Гройсман.

За словами прем'єра, серед затверджених Кабміном першочергових кроків - скорочення термінів експертизи лікарських засобів, перегляд лімітів контрактів, а також вимоги до упаковки ліків з метою їх здешевлення для українців.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Ініціатива уряду щодо зниження вартості ліків "абсолютно перспективна", - Розенко

"Демонополізація та дерегулювання фармацевтичного ринку розширить доступ якісних ліків на український ринок, підвищить конкуренцію, усуне корупційні зловживання, і призведе, в результаті, до зниження цін. Саме цим шляхом ми будемо рухатися й надалі", - резюмував Гройсман.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики