Цензор.НЕТ

27.04.16 11:42

"Це герої, які врятували Європу і весь світ", - в ООН закликали створити глобальний фонд допомоги ліквідаторам аварії на ЧАЕС

Засновник гуманітарного фонду допомоги дітям Чорнобиля Chernobyl Children International Аді Роше під час спеціального засідання Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку, присвяченого 30-й річниці трагедії на ЧАЕС, закликала міжнародну спільноту фінансово допомогти ліквідаторам аварії.

Представники неурядових благодійних організацій закликали міжнародну спільноту фінансово допомогти ліквідаторам аварії, які врятували світ від значно більшої катастрофи. Про це повідомляє "Голос Америки", передає Цензор.НЕТ.

Засновник гуманітарного фонду допомоги дітям Чорнобиля Chernobyl Children International ірландка Аді Роше порівняла чорнобильських ліквідаторів із героями-рятувальниками під час терористичних атак на Нью-Йорк 11 вересня 2001 року.

Також читайте: Нідерланди пообіцяли € 1 млн на безпеку ЧАЕС

"Як і хоробрі герої Рятувальної служби Нью-Йорка під час трагедії 11 вересня, вони, ліквідатори наслідків Чорнобильської аварії, ці благородні і самовіддані люди, повинні бути визнані і відзначені як герої, які врятували Європу та й взагалі весь світ від ще більшої катастрофи. Тому мій найперший заклик до цієї Асамблеї в тому, що ці героїчні люди, ліквідатори, повинні бути визнаними. І світ мусить створити глобальний фонд, щоб переконатися, що їхні медичні та соціальні потреби повністю задоволені", - заявила Аді Роше.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики