Цензор.НЕТ

07.05.16 16:03

4 золоті призери Росії на Олімпіаді в Сочі вживали допінг, - розслідування американського телеканалу CBS

На американському телеканалі CBS вийде програма, присвячена вживанню російськими спортсменами допінгу на Зимових Олімпійських іграх у Сочі в 2014 році.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт телеканалу, розслідування вийде в ефір 8 травня о 19:00 (2:00 9 травня за київським часом).

У програмі буде показано інтерв'ю з Віталієм Степановим - колишнім працівником Російського антидопінгового агентства, який разом зі своєю дружиною Юлією, колишньою учасницею збірної Росії з легкої атлетики, розповідає про допінг, який спонсорує держава. Через допінг команду відсторонили від участі в міжнародних змаганнях у листопаді минулого року.

Також читайте: Шестеро російських легкоатлетів через допінг позбавлені медалей, здобутих на чемпіонатах світу, Європи та на Олімпіаді

Також у програмі буде свідчити Григорій Родченков - керівник російської лабораторії з випробування препаратів, що містять наркотики. Родченков розповів Степанову, що працівники ФСБ РФ допомогли російським спортсменам у шахрайстві з допінгом. "ФСБ намагалася контролювати кожен крок антидопінгового процесу в Сочі", - наголосив Степанов. За його словами, Родченков сказав йому, що має "сочинський список" російських спортсменів, які вживали стероїди, і четверо з них стали золотими призерами.

Віталій і Юлія також розкажуть, як збирали докази проти товаришів Юлії по команді. Юлія сподівається, що ця інформація допоможе їй потрапити на Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро цього літа як спортсменці без країни. Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій, яка є керівним органом у сфері легкої атлетики, буде приймати рішення щодо її клопотання наступного місяця. Цей орган може також розглянути інформацію Родченкова під час ухвалення рішення, чи зможе російська збірна з легкої атлетики поїхати в Ріо.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики