Цензор.НЕТ

10.05.16 18:22

Депутати провалили законопроект, який дозволяє Луценку стати Генпрокурором

У Верховній Раді провалилося голосування законопроекту №4469, який дозволяє призначати Генпрокурором кандидата без досвіду роботи в органах прокуратури.

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

Усі три спроби прийняти його в цілому і за основу набирали 221-224 голоси.

За словами одного з авторів законопроекту, нардепа від "Блоку Порошенка" Сергія Алексєєва, цей закон "створено не під одну людину, а для того, щоб прибрати корупцію в Генеральній прокуратурі України".

За словами спікера Парубія, законопроект був зареєстрований 19 березня, а 21 квітня розданий депутатам у кількості 500 екземплярів.

У відповідь на це нардеп Сергій Власенко (БЮТ) заявив, що в Раді постійно відбуваються маніпуляції. За його словами, проект 4469 був замінений 10 травня.

"Немає ніякого законопроекту від 19 квітня, про який говорить Парубій. Рівно хвилину тому на сайті було оприлюднено текст. Не знаю, хто Хоттабич і вміє читати законопроекти, оприлюднені кілька хвилин тому" - наголосив Власенко.

За словами нардепа Юрія Левченка (Свобода), якщо буде прийнято цей законопроект, то за ним можна буде заочно судити людей, які перебувають в АТО.

Також читайте: "Народний фронт" готовий підтримати кандидатуру Луценка на посаду Генпрокурора, - Геращенко

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики