Цензор.НЕТ

15.05.16 21:13

При Міністерстві фінансів створено Проектний офіс реформ

Із метою забезпечення швидкого та ефективного впровадження реформ при Міністерстві фінансів створено Проектний офіс реформ, який очолить радник Міністра фінансів Яна Бугрімова.

Як передає Цензор.НЕТ з посиланням на прес - службу міністерства, серед головних завдань Проектної офісу буде розробка пропозицій щодо реформи сфери публічних фінансів, залучення експертів та координація діяльності робочих груп щодо реалізації реформ, проведення обговорень та моніторингу ходу і результатів реформ з органами державної влади, бізнесом та громадськістю, а також координація співробітництва Міністерства із радниками та експертами, що працюють в Україні в рамках проектів технічної допомоги.

Читайте також: "В Україні дуже багато зроблено, але про це невідомо більшості суспільства", - Бальцерович про реформи

"Головне завдання проектного офісу полягає у супроводі та координації процесу реформ, що впроваджує Мінфін, а також у наданні якісних консультацій щодо того, як ці зміни краще впроваджувати. Фактично ми створили стратегічний центр перетворень при Міністерстві, який забезпечить комплексну підтримку глибинних перетворень в державі", - зазначив з цього приводу Міністр фінансів Олександр Данилюк.

До складу Проектного офісу будуть залучені висококваліфіковані науковці й експерти у сфері економіки та фінансів, представники громадських організацій, а також представники державних органів та органів місцевого самоврядування.

Також читайте: Згуладзе та її команда створили прецедент справжньої успішної реформи в Україні, - Саакашвілі

"Головна мета Проектного офісу - допомога в координації, розробці, моніторингу виконання і комунікації реформ. Офіс дозволить розвинути ідеї та пропозиції української влади, міжнародних партнерів та активістів для досягнення максимального результату", - наголосила Голова Проектного офісу реформ Яна Бугрімова.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики