Цензор.НЕТ

16.05.16 18:26

БПП обрав головою фракції Гриніва, - Пинзеник

Фракція "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді обрала своїм головою заступника голови Ігоря Гриніва.

Про це журналістам сказав депутат від БПП Віктор Пинзеник, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Також читайте: На посаду голови фракції БПП претендують Гринів, Матвієнко і Кононенко, - Найєм

55-річний Гринів у 1983-1989 роках був науковим співробітником Львівського державного університету імені Івана Франка. У 1989 році став одним із засновників партії "Народний Рух України". У 2004-2005 роках - голова виконкому, заступник голови партії "Наша Україна". Гринів - депутат Ради п'яти скликань.

У 2014 році після обрання Петра Порошенка Президентом Гринів очолював робочу групу з підготовки до його інавгурації. З 18 червня 2014 року він обіймав посаду позаштатного радника Порошенка. У липні 2014 року він був призначений заступником глави Адміністрації Президента (на той момент він був депутатом Ради 7-го скликання від фракції "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"). На позачергових виборах до парламенту Гринів був включений до виборчого списку БПП під №14.

Читайте: Будемо рекомендувати парламенту звільнити пенсії від податків у четвер, - Южаніна

17 листопада 2014 року Порошенко звільнив Гриніва з посади заступника глави Адміністрації у зв'язку з обранням депутатом Ради 8-го скликання.

Наразі він є заступником голови комітету парламенту з питань інформатизації та зв'язку, членом української частини міжпарламентської ради Україна-Організація Північноатлантичного договору (НАТО), співголовою групи з міжпарламентських зв'язків з Норвегією і членом групи з міжпарламентських зв'язків із Китаєм.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики