Цензор.НЕТ

27.05.16 20:35

На Хмельницькій АЕС проведуть протидиверсійне тренування

З 31 травня по 2 червня 2016 на ВП "Хмельницька АЕС" ДП НАЕК "Енергоатом" буде проводитися повномасштабне тренування сил і засобів реагування на випадок вчинення диверсії і відпрацювання заходів з аварійної готовності АЕС.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу підприємства.

Таке тренування є частиною "Програми з включення державної системи фізичного захисту в глобальну систему фізичної ядерної безпеки", яка реалізується в Україні за підтримки Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США.

У тренуванні передбачається участь підрозділів охорони та аварійного реагування Хмельницької АЕС, Аварійно-технічного центру ДП НАЕК "Енергоатом", територіальних підрозділів Державної служби надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, Національної поліції, Антитерористичного центру при СБУ, управлінь з питань цивільного захисту населення Хмельницької, Рівненської ОДА та м. Нетішин.

Читайте також: Турист із Великобританії намагався вивезти радіоактивний годинник, що використовувався на підводному човні, - Держприкордонслужба. ФОТО

За ходом тренування на Хмельницькій АЕС спостерігатимуть експерти Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США, Департаменту енергетики США, Аргонської національної лабораторії та Норвезького агентства радіаційного захисту.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики