Цензор.НЕТ

28.05.16 16:30

Кононенко проходить у справах поки що як свідок, - Холодницький

Звинувачення в тиску на Абромавичуса Кононенку не висувались.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький стверджує, що народний депутат від БПП Ігор Кононенко проходить як свідок у справах, відкритих за заявою екс-міністра економічного розвитку та торгівлі Абромавичуса. Про це він повідомив в інтерв'ю "Главкому", передає Цензор.НЕТ.

"Зараз справу за епізодом з Пасішником (виконавчий директор "Нафтогазу України", якого екс-міністр економіки Абромавичус звинуватив у тиску - нібито Пасішник вимагав призначити його заступником міністра. - ред.) відправлено до суду. За іншими епізодами злочину, про які також заявляв міністр, слідство триває - потрібно здійснити велику кількість дій, зокрема, дій у рамках міжнародної співпраці. Адже йдеться не тільки про Кононенка в усіх цих матеріалах", - сказав Холодницький.

Читайте також: Кононенко назвав причини купівлі вугілля на окупованому Донбасі

"Щодо ролі Кононенка в "тиску" на міністра економіки - в заяві про злочин повідомлялося, що нібито Пасішник був людиною Кононенка і від нього представлявся. Це вже спростували всі, в тому числі й сам Абромавичус", - повідомив прокурор.

За його словами, звинувачення в тиску на міністра Кононенку не висувались, і він не фігурує в матеріалах. "Але слідство триває за іншими епізодами, які називав екс-міністр економіки", - сказав Холодницький, зазначивши, що прізвище Ігоря Кононенка в них у статусі поки що свідка.

Також читайте: Справу Пасішника передано до Апеляційного суду для визначення підсудності
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики