Цензор.НЕТ

30.05.16 15:05

На поліпшення бази Міжнародного центру миротворчості та безпеки до 2020 року буде виділено 500 млн грн, - Полторак

У рамках реформування ЗСУ на розвиток і вдосконалення навчальної та матеріально-технічної бази Міжнародного центру миротворчості та безпеки планується виділити 500 млн грн до 2020 року.

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу Міноборони, про це заявив міністр оборони Степан Полторак.

"Однією з головних цілей Стратегічного оборонного бюлетеня є професіоналізація Української армії. Президент України поставив чітке завдання та визначив пріоритет щодо необхідності удосконалення навчальної та матеріально-технічної бази полігонів Збройних сил України. А саме - створення відповідної інфраструктури, будівництва казармених приміщень та службового житла для військових, які постійно перебувають на полігонах. Для виконання цих завдань до кінця 2020 року буде виділено 500 мільйонів гривень на покращення навчальної та матеріально-технічної бази Міжнародного центру миротворчості та безпеки за стандартами НАТО (Яворів, Львівська обл. - Ред.)", - сказав Полторак.

Читайте також: "У червні ми плануємо розпочати будівництво військового містечка на полігоні "Широкий лан" на п'ять тисяч людей", - Полторак

Крім того, наголошується, що Полторак заслухав командувача Сухопутних військ генерал-лейтенанта Сергія Попка, начальника Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенанта Павла Ткачука, а також керівників відповідних підрозділів, які доповіли конкретні плани щодо виконання завдань керівництва держави.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики