Цензор.НЕТ

02.06.16 22:22

Відбулася перша зустріч організаторів Євробачення-2017

У четвер, 2 червня, відбулася перша робоча нарада, присвячена проведенню Євробачення в Україні в 2017 році.

Як передає Цензор.НЕТ, про це інформує прес - служба телеканалу Перший.UA.

На зустрічі йшлося про основні аспекти організації пісенного конкурсу наступного року в Україні, зокрема, про базові вимоги до проведення, фінансові аспекти, наглядовий орган, конкурси для міст, вимоги до арени тощо. У ній брали участь виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд і медіа-директор Європейської мовної спілки Жан-Філіпп де Тандр, гендиректор НТКУ Зураб Аласанія, його перший заступник Олександр Харебін, заступник гендиректора з питань міжнародного співробітництва Вікторія Романова, заступник гендиректора з фінансових питань Ганна Бичок.

У повідомленні наголошується, що НТКУ як мовник-організатор Євробачення-2017 і ЄМС повинні найближчим часом підписати "Угоду мовника-організатора ПКЄ-2017" - документ, який визначатиме всі основні аспекти організації конкурсу.

Читайте також: Гройсман готовий очолити оргкомітет із підготовки до Євробачення-2017

"Місто, у якому відбуватиметься Євробачення-2016, буде обране шляхом конкурсу. Його оголосить Національна телекомпанія України вже найближчим часом. Саме тоді буде оприлюднено низку критеріїв до міст, яким вони мають стовідсотково відповідати, щоб отримати шанс приймати пісенний конкурс. Ці вимоги буде сформовано відповідно до "Правил проведення Євробачення-2017", - зазначають в НТКУ.

Представники ЄМС окреслили діапазон витрат на пісенні конкурси різних років. Зокрема, найбільше коштів витратили на Євробачення у Москві (Росія) у 2009 році, а найменше - на конкурсі в Осло (Норвегія) у 2010-му, Мальме (Швеція) у 2013-му та в Стокгольмі (Швеція) у 2016-му.

Вони також наголосили на важливості убезпечення всіх без винятку учасників Євробачення. Арена і всі офіційні локації, які прийматимуть пісенний конкурс, повинні бути максимально безпечними.

Наступне засідання Наглядової ради ПКЄ-2017 із проведення конкурсу відбудеться 13-14 червня цього року в місті Женева (Швейцарія).

Читайте також: Джамала й Ніна Матвієнко стали почесними громадянами Києва

Нагадаємо, про готовність прийняти конкурс наступного року вже заявили мери Києва, Одеси, Львова і Дніпропетровська, Херсона та Харкова. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що для визначення міста, в якому буде проходити пісенний конкурс Євробачення-2017, варто організувати всеукраїнський конкурс серед мегаполісів-претендентів.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики