Цензор.НЕТ

08.06.16 16:31

У ватажка бойовиків Захарченка параноя. Йому краще застрелитися, - СБУ

У СБУ вважають, що в Захарченка параноя і він потребує консультації психіатра.

Як передає Цензор.НЕТ, про це у Фейсбуці написала речник СБУ Олена Гітлянська.

"Сьогодні відбувається черговий виступ впертого новоросійського блазня Захарченка, який гастролює південними та східними регіонами України з віртуальним номером "Монологи діктатора». Як і під час попередніх псевдоконференцій, у фейковому спілкуванні із Запоріжжям Захарченка сконцентрувався на запитаннях, що були підготовлені його прес-обслугою", - написала вона.

Вона додала, що СБУ відомі реальні питання українців до нього, "але їх неетично оприлюднити у відкритих джерелах з міркувань захисту суспільної моралі".

"Учергове ми стали свідками публічного спілкування Захарченка із самим собою, що, зазвичай, потребує консультації психіатра. До того ж прямі лінії так знесилили маріонетку, що в нього розвинулась параноя - бойовик у всіх своїх проблемах став звинувачувати СБУ, підтверджуючи власну безпорадність. Для профілактики розвитку психічних ускладнень пропонуємо донбаському фюреру капітулювати. Або застрелитися", - резюмувала Гітлянська.

Дивіться також: Ватажок "ДНР" Захарченко погрожує Савченко:"Выйдет на линию фронта - мы ее шлепнем". ВІДЕОДивитися коментарі → ← Назад до рубрики