Під час Маршу рівності поліція спрацювала професійно, - Деканоідзе

9805 242

Про це глава Національної поліції України повідомила на брифінгу, що відбувся в Головному управлінні Нацполіції у Києві.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби МВС.

У повідомленні наголошується: "Сьогодні працівники поліції, Нацгвардії та курсанти Національної академії внутрішніх справ забезпечували правопорядок у центрі столиці. До цього заходу було залучено близько 6000 співробітників органів внутрішніх справ.

Читайте також: У Марші рівності взяли участь 2 тис. осіб. Одного прихильника акції побили невідомі, - організатор

Під час зустрічі з журналістами Хатія Деканоідзе зазначила, що марш відбувся без грубих порушень громадського порядку, всі заходи безпеки, превентивна робота, проведена напередодні, дали очікуваний результат, орієнтований на безпеку, правопорядок, свободу слова і мирних зібрань.

"57 громадян, які вели себе агресивно, доставлено до управлінь поліції. Правоохоронці встановили їхні особи, поспілкувалися, провели профілактичні бесіди. Склали 10 адміністративних протоколів за дрібне хуліганство. Крім того, були групи провокаторів, однак усі їхні спроби було локалізовано. Це - хороша поліцейська практика, - зазначила глава Національної поліції України.

Читайте також: 57 осіб затримано, складено 10 адмінпротоколів. Частину вже відпустили, - Деканоідзе про підсумки Маршу рівності

Хатія Деканоідзе подякувала кожному поліцейському за якісно і професійно виконаний службовий обов'язок і додала, що правоохоронці продовжують патрулювати вулиці, аби не допустити конфліктні ситуації та забезпечити правопорядок під час футбольного матчу у рамках проведення Євро-2016.

Керівник київської поліції Андрій Крищенко розповів, що доставлених до управлінь поліції громадян уже відпустили.

"Ми констатуємо, що Марш рівності пройшов без грубих порушень правопорядку. Ми не зафіксували жодного повідомлення про серйозні сутички, напади або ж побиття. Але разом із тим після початку ходи отримали повідомлення про замінування бульвару Тараса Шевченка: усі профілактичні заходи було проведено. Наразі ситуація в місті контрольована".

Також Хатія Деканоідзе подякувала працівникам засобів масової інформації за об'єктивне висвітлення роботи поліцейських.

Читайте також: 57 осіб затримано, складено 10 адмінпротоколів. Частину вже відпустили, - Деканоідзе про підсумки Маршу рівності