Цензор.НЕТ

14.06.16 12:39

"Наша фракція не підтримуватиме подання про призначення членів Центральної виборчої комісії", - Ляшко

Парламентська фракція Радикальної партії не буде підтримувати подання на призначення 11 членів Центральної виборчої комісії (ЦВК), внесене Президентом Петром Порошенком.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські новини", про це заявив глава фракції Олег Ляшко.

"Наша фракція не підтримуватиме подання про призначення членів Центральної виборчої комісії", - сказав він.

За його словами, внесене Президентом подання є спробою узурпації влади. Ляшко вважає, що в ЦВК повинні бути представлені також і опозиційні фракції парламенту.

Читайте також: "Самопоміч" хоче зустрітися із запропонованими Порошенком кандидатами до ЦВК: "Ми не знаємо, звідки ці люди з'явилися"

Раніше Радикальна партія пропонувала Порошенку внести в парламент кандидатуру Олексія Кочарміна для призначення його членом Центрвиборчкому.

Нагадаємо, у Верховній Раді України було зареєстровано президентські проекти постанов про звільнення 12 членів ЦВК у зв'язку з перевищенням терміну їхніх повноважень і призначення 11 членів ЦВК (№№ 4789 і 4790).

Як відомо, у 12 з 15 членів ЦВК семирічний термін повноважень закінчився 1 червня 2014 року, але вони продовжують виконувати свої обов'язки на підставі змін у Законі України "Про Центральну виборчу комісію", які було внесено в березні 2014 року, щоб забезпечити безперервність виборчого процесу під час президентської виборчої кампанії.
Практично з цього ж часу тривають активні політичні дискусії про призначення нового складу ЦВК.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики