Цензор.НЕТ

23.06.16 22:38

Російським легкоатлетам заборонили виступати під прапором Росії на міжнародних змаганнях

Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) внесла зміни до правил, згідно з якими російські атлети, які довели свою непричетність до допінгу, зможуть заявитися на міжнародні змагання індивідуально, тобто під нейтральним, а не російським прапором.

Про це йдеться в заяві IAAF, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Українка Костевич виграла "золото" на етапі Кубка світу зі стрільби в Баку. ФОТО

"Поправки до правил означають, що якщо окремі російські спортсмени доведуть, що вони не вживали допінг, перебували за межами країни і не були причетні до допінг-систем, вони можуть подати заявку на участь у міжнародних змаганнях - але не під російським прапором, а як нейтральні спортсмени", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, 17 червня Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) вирішила не відновлювати членство російської організації. Тоді російські легкоатлети опинилися під загрозою відсторонення від участі в Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.

Також читайте: Російських важкоатлетів позбавили двох олімпійських квот через допінг

Міжнародний олімпійський комітет підтримав це рішення, проте не став забороняти всій збірній брати участь в Олімпіаді. 21 червня IAAF відмовилася приймати апеляційну скаргу від російських легкоатлетів на відсторонення від міжнародних змагань.

Всеросійська федерація легкої атлетики (ВФЛА) стверджувала, що російські спортсмени навряд чи погодяться виступати на Олімпіаді в Ріо під прапором Міжнародного олімпійського комітету.

У листопаді минулого року Комісія Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) заявляла, що Росія порушувала антидопінгові правила. Приводом для такої заяви став вихід у грудні 2014 року фільму ARD про допінг у російському спорті.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики