Цензор.НЕТ

30.06.16 09:07

Практично всі технічні консультації щодо меморандуму з МВФ завершені, виділення траншу - питання кількох тижнів, - Яценюк

Рада директорів МВФ має прийняти рішення стосовно виділення Україні чергового траншу протягом наступних тижнів - відразу після підписання меморандуму з українським урядом, підготовка якого майже завершилася.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це повідомив екс-прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк після зустрічі в середу з першим заступником директора-розпорядника МВФ Девідом Ліптоном.

"Я думаю, що йдеться про тижні. Щойно буде підписаний меморандум, а я знаю, що практично завершені всі технічні консультації щодо цього меморандуму, буде прийнято рішення Ради директорів (стосовно траншу для України. - Ред.) якнайшвидше", - зазначив український політик.

Він зазначив, що обговорив з Девідом Ліптоном роботу, яка була проведена протягом останніх 2,5 років.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": США зацікавлені в наданні Україні допомоги для проведення реформи судової системи, - Яценюк. ВІДЕО

"Українська економіка нарешті почала демонструвати зростання, істотно знизилася інфляція, і МВФ це дуже високо оцінює", - зазначив екс-глава уряду.

Він нагадав, що транш допомоги від МВФ відкриє для України інше фінансування, в тому числі $ 1 млрд кредитних гарантій від США, а також фінансову підтримку від Європейського Союзу.

"Це дуже солідний і великий пакет фінансової допомоги, який дозволить далі стабілізувати економіку, але для цього потрібна підтримка українського парламенту. Український уряд вимагає політичної відповідальності і політичної підтримки членів парламенту", - підкреслив Яценюк.

Водночас він не став коментувати питання, яка сума зараз розглядається в МВФ як наступний транш для України.

Раніше повідомлялося, що Фонд виділить $ 1,7 млрд. За прогнозами, решта $ 0,7 млрд МВФ планує перенести на наступні виплати.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики