Цензор.НЕТ

30.06.16 15:01

НАТО є єдиним механізмом забезпечення міжнародної безпеки, - Порошенко. ВIДЕО

Президент Петро Порошенко наголошує, що Україна розвиває свою активну співпрацю з НАТО і реформує сектор оборони і безпеки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Президента.


"Після анексії Криму, після агресії на сході України, яка була здійснена в порушення усіх норм міжнародного права, порушення Будапештського Меморандуму - гарантії, які були надані нам п'ятьма країнами - постійними членами Ради безпеки ООН, вся глобальна система безпеки, яка базувалася на Раді безпеки ООН, була зруйнована. Єдиним механізмом забезпечення цієї безпеки є НАТО", - сказав Петро Порошенко під час спільної заяви для ЗМІ з Президентом Болгарії Росеном Плевнелієвим, відповідаючи на питання журналістів щодо співпраці з Північноатлантичним альянсом.

Також читайте: Ракетні комплекси "Іскандер" можуть бути розміщені в Калінінградській області, - постпред РФ при НАТО Грушко

Глава Української держави нагадав, що Рада національної оборони і безпеки України схвалила Стратегічний оборонний бюлетень, який є "дорожньою картою" реформування сектору оборони і безпеки України з переходом на стандарти НАТО і він активно впроваджується.

Президент повідомив, що мова йде про створення спільної бригади за участю України, Болгарії та Румунії на зразок українсько-польсько-литовської бригади. "І це лише початок", - переконаний Петро Порошенко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Вірю, що Верховна Рада ратифікує угоду про членство України в НАТО, - Парубій

Своїм першим пріоритетом Президент назвав модернізацію українського війська, ефективну співпрацю та взаємне навчання військовослужбовців із країн-партнерів в Україні та підготовку українських військовослужбовців у країнах-партнерах, а також активізацію співпраці з трастовими фондами НАТО. Він зауважив, що як Глава держави несе персональну відповідальність за безпеку та зовнішню політику.

"Наша співпраця з Болгарією - нашим надійним партнером, і наші дружні відносини з Президентом Болгарії є запорукою успіху цих проектів", - підсумував Президент.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики