"Ми проведемо реформу ДФС за прикладом реформи поліції", - Данилюк

12979 59

Найближчим часом Державну фіскальну службу (ДФС) буде реформовано.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк в інтерв'ю "Дзеркалу тижня".

"Ми проведемо реформу ДФС за прикладом реформи поліції. Основа всього - оновлення кадрів і залучення молодих і мотивованих людей. Ми далі скоротимо штат, введемо повністю прозорий відбір нових людей за відкритим конкурсом. При цьому зменшимо людський фактор, ввівши нові IT-системи. Ліквідуємо податкову поліцію", - розповів він.

Читайте також: "Реформи мають бути високоефективною системою", - Яценюк назвав ключові досягнення України в боротьбі з корупцією

"Ми вже затвердили основні вимоги до поліпшення роботи служби в нових KPI (key performance indicator - показники ефективності. - ред.), що відображають очікування бізнесу. Зараз важливо їх чітко оцифрувати, щоб вони були стимулюючими для ДФС. Виконання КРІ і буде основною оцінкою діяльності ДФС", - додав глава Мінфіну.

Нагадаємо, раніше глава ДФС Роман Насіров заявив, що з осені 2015 року Державна фіскальна служба України звільнила через зловживання і корупцію близько 300 керівників митниць. Крім того, з початку цього року підрозділами внутрішньої безпеки ДФС близько 60 справ уже направлено до судів.