Цензор.НЕТ

03.07.16 09:45

Нові санкції США проти Росії - непряма підтримка терористів, - заступник глави МЗС РФ Рябков

Нові санкції США щодо Росії є непрямою підтримкою тероризму.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков.
"У Вашингтоні продовжують розкручувати маховик санкцій. Вирішивши вкотре чинити тиск на низку організацій нашого оборонно-промислового комплексу під приводом їхньої співпраці з іншими країнами (перш за все, з Сирією), США наочно продемонстрували суть своєї політики. Як можна розцінювати прагнення Білого дому "покарати" російські підприємства, які допомагають сирійському народові боротися з ІГІЛ та іншими терористичними угрупованнями? Що це, як не непряма підтримка терористів?" - сказав чиновник.

Читайте також: США вводять нові санкції проти російських компаній

"Якщо в Адміністрації Барака Обами зовсім не замислюються про збиток, який вона продовжує методично завдавати російсько-американським відносинам, то їй варто хоча б зважити, в якому світлі США постають перед усім світом. Втім, після того, як ЦРУ фактично виплекала "Аль-Каїду" в Афганістані, безпринципність і аморальність політики Вашингтона настільки очевидні, що і коментувати тут, за великим рахунком, нічого", - додав він.

"США продовжують вважати себе розпорядниками доль народів. Не гребують брудними прийомами для досягнення сумнівних зовнішньополітичних цілей. Але Росія під санкціями не прогнеться. Здається, навіть найтвердолобіші у Вашингтоні за останні два з гаком роки цілком могли це усвідомити", - заявив заступник голови МЗС РФ.

Читайте також: Зброєю брязкає не НАТО, а Росія, - Гройсман прокоментував висловлювання Штайнмаєра

Нагадаємо, 1 липня в США було прийнято рішення про введення санкцій проти шести російських оборонних підприємств.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики