Цензор.НЕТ

04.07.16 14:58

Ми дякуємо США, що були поруч останні два роки - найскладніші в історії України, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко привітав США з Днем Незалежності.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Ми дякуємо Сполученим Штатам, що були поруч останні два роки - найскладніші два роки в історії України. З Днем Незалежності вас, друзі!", - написав він.

сша


Зауважимо, День Незалежності США є основним державним святом і одним із найбільш популярних і улюблених у країні.

Читайте також: Гройсман привітав США з Днем Незалежності

Він відзначається на честь прийняття Декларації Незалежності. 4 липня 1776 року представники 13-ти штатів у будівлі міських зборів Філадельфії підписали документ, що проголосив Сполучені Штати самостійною і незалежною від Британського королівства державою.

З 56 осіб, які поставили свої підписи під Декларацією Незалежності, п'ятеро були захоплені англійцями і розстріляні як зрадники. Дев'ять людей померли від ран, отриманих під час війни за незалежність. Багато хто втратив дружин, дітей і майно. За іронією долі двоє авторів цього документа, що згодом стали президентами США, - Томас Джефферсон і Джон Адамс - померли в один день 4 липня 1826 року, рівно через 50 років після підписання Декларації.

Оригінал Декларації Незалежності вважається в США державним надбанням і зберігається в Національному архіві у Вашингтоні в заповненому інертним газом контейнері з куленепробивного скла. Зараз декларація виставляється на загальний огляд в залі архіву, вночі контейнер опускається в захищене підвальне приміщення.

За усталеною традицією в День Незалежності США перед відвідувачами архіву і туристами виступають одягнені в камзоли і капелюхи XVIII століття актори, голосно читають текст Декларації. Головна подія - парад Дня Незалежності - проходить опівдні у Вашингтоні. Одночасно в Америці проходять народні гуляння, влаштовуються феєрверки, американці вивішують на своїх будинках державний прапор США.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики