"Укрзалізниця" запустила курсування поїзда "Інтерсіті" Київ-Миколаїв-Херсон

11988 21

У вівторок, 5 липня, ПАТ "Укрзалізниця" запустила щоденне курсування поїзда класу "Інтерсіті" №76/766 Київ - Миколаїв - Херсон.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Мінінфраструктури.

"Ми запускаємо поїзд "Київ - Миколаїв - Херсон". Це якісний "Інтерсіті", відреставрований в українському депо. Найближчим часом буде додано вагон-ресторан. Я сподіваюся, що пасажири оцінять зручності прямого сполучення. Фактично, ми запускаємо швидкісне сполучення по всій Україні" , - зазначив міністр Володимир Омелян.

Читайте також: У Мінінфраструктури запропонували альтернативний "Шовковий шлях" на випадок обмежень РФ

Як зазначається, шлях із Херсона до Києва триватиме 7 годин 10 хвилин.

Поїзд вирушає з Києва о 07:37, прибуває до Херсона - о 14:52. На маршруті буде зупинка на ст. Долинська та ст. Миколаїв.

У зворотному напрямку поїзд вирушатиме з Херсона о 15:57 і прибуватиме на ст. Київ-Пасажирський о 23:07.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Львівська залізниця запустила перший в Україні потяг з вагоном для перевезення велосипедів. ФОТОрепортаж

До послуг пасажирів - вагони першого і другого класів.

Раніше повідомлялося, що мінімальна вартість подорожі у вагоні другого класу становить 239 грн.

У той же час Інтерфакс-Україна передає, що пасажири першого рейсу поїзда висловили обурення помилками в розміщенні крісел у поїзді під час придбання квитків. Так, у системі онлайн-бронювання та купівлі квитків "Укрзалізниці" в зазначеному поїзді відображається розміщення за схемою: три крісла з одного боку, два - з іншого. Однак в самому поїзді схема розміщення передбачає по два крісла з кожного боку, що і викликало обурення пасажирів, оскільки передбачувані ними місця під час придбання квитків розташовані по-іншому.