Цензор.НЕТ

08.07.16 19:18

Україна має намір домовитися з НАТО про програми співпраці для досягнення стандартів Альянсу в ході саміту в Польщі, - Клімкін

Україна розраховує, що комплексний план допомоги, який передбачається укласти в ході саміту Організації Північноатлантичного договору (НАТО) 8-9 липня у Варшаві (Польща), передбачатиме конкретні програми співпраці, а також створення трастових фондів, спрямованих на досягнення Україною стандартів Альянсу.

Про це в кулуарах саміту журналістам повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Читайте також: Порошенко взяв участь у церемонії привітання Генерального секретаря НАТО. ФОТОрепортаж

"Зараз ми говоримо не про допомогу від окремих членів НАТО. Не те, що відбувається в рамках співпраці щодо поставок зброї, є двостороннім виміром, а те, що буде використовуватися для доведення секторів безпеки й оборони до стандартів НАТО - або в рамках трастових фондів, або в рамках окремих програм", - сказав він.

За словами міністра, трастові фонди будуть наповнюватися в міру того, як будуть реалізовуватися та узгоджуватися окремі проекти.

Також читайте: Варшавський саміт має всі шанси стати неординарною подією в новітній історії НАТО, - МЗС України

"Я, наприклад, вважаю, що основна робота з цього документа повинна бути зроблена приблизно до 2020 року, тобто буквально за 4 роки. Я дуже сподіваюся, що через 2 роки на наступному саміті Альянсу буде, якщо хочете, попередній звіт: де ми перебуваємо і що нам потрібно зробити, щоб цю амбітну мету виконати", - заявив Клімкін.

Він додав, що документ, який планують підписати, міститиме 10 сторінок.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики