Цензор.НЕТ

12.07.16 08:13

Порошенко обговорив з єврокомісаром Ханом лібералізацію візового режиму, реформи і ситуацію з безпекою на Донбасі

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із Комісаром Європейського Союзу з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоханнесом Ханом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента.

Очільник держави наголосив, що позитивна динаміка реалізації реформ лише підтверджує відданість та готовність України рухатися шляхом змін, незважаючи на зовнішні виклики.

Він підкреслив, що лібералізація візового режиму та завершення процесу набуття чинності Угоди про асоціацію з ЄС стане не лише визнанням досягнутих Україною результатів, але й історією успіху самого Європейського Союзу та відповіддю на євроскептичні настрої.

Єврокомісар запевнив, що Європейський Союз й надалі підтримуватиме Україну всіма можливими засобами на шляху імплементації внутрішніх реформ.

Також читайте: Єврокомісар Хан - українським політикам: Час припинити думати про вибори і сконцентруватися на плані реформ. Дуже багато часу згаяно

Під час зустрічі важливу увагу приділили безпековій ситуації на Донбасі та виконанню Мінських домовленостей.

Було підтверджено, що для ефективного просування політичного процесу врегулювання на Донбасі ключовою передумовою є повне припинення вогню російськими бойовиками та виконання інших безпекових компонентів Мінська.

Й. Хан підтвердив незмінність політики Європейського Союзу щодо невизнання окупації Криму з боку РФ.

Нагадаємо, раніше Хан повідомив, що ЄС виділить Україні €90 мільйонів на реформу держслужби.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики