Цензор.НЕТ

15.07.16 09:42

Україна має намір готувати склад ВПС за стандартами НАТО, - Міноборони

Тимчасовий виконувач обов'язків міністра оборони України Іван Руснак і секретар Військово-повітряних сил США Дебора Лі Джеймс обговорили питання розвитку Повітряних сил Збройних сил України.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони України, зустріч пройшла в четвер, 14 липня, у Києві.

Під час зустрічі сторони обговорили питання двосторонньої співпраці у контексті поточної воєнно-політичної ситуації в Україні, питання розвитку Повітряних Сил ЗСУ, а також визначили сфери для майбутнього партнерства і надання допомоги.

Як зауважив Руснак, "у контексті розвитку Повітряних Сил українська сторона зацікавлена у співпраці за напрямами розвитку професійних та лідерських якостей персоналу, розвитку аеродромів та інфраструктури, а також підготовки льотного і наземного складу відповідно до стандартів НАТО".

У свою чергу секретар Військово-повітряних сил США підкреслила значний прогрес у здійсненні Україною реформ у секторі безпеки і оборони та запевнила у подальшій підтримці США зусиль України з відновлення її територіальної цілісності, розбудови сучасних Збройних Сил.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна і НАТО домовилися про створення платформи з вивчення досвіду протидії гібридним загрозам
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики