Цензор.НЕТ

15.07.16 23:18

За рік ми проведемо реформу митниці, - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував через місяць початок масштабної реформи митниці з урахуванням рекомендацій американських фахівців.

Про це Гройсман сказав сьогодні в ефірі Вінницького державного телебачення, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Зараз ми готуємося до проведення реформи митниці. Я переконаний, що ми за рік це зробимо. Нас підтримав уряд США, який теж готовий профінансувати дану реформу.

Кілька днів тому американська місія з вивчення потреб української митниці поїхала додому. 14 днів працювали 11 найкращих американських фахівців, через 30 днів будуть рекомендації, і ми почнемо модернізацію та викорінення корупції", - розповів Гройсман.

Він зазначив, що перші кроки в реформуванні вже зроблені - встановлено ​​відеофіксацію, припинено дії "горіхової мафії", тощо.

У рамках реформування Гройсман переконаний, що необхідно створити базу даних із країнами-імпортерами, необхідно визначити митні вартості, забезпечити контроль, оновити персонал і підвищити зарплату.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Марушевська подала в суд на Насірова: ДФС всупереч закону буде надсилати нам своїх "парашутистів" на митницю". ВІДЕО

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики