Цензор.НЕТ

05.08.16 16:10

У Харкові суд зняв арешт із рахунків ХТЗ

У Харкові суд ухвалив рішення зняти арешт із рахунків Харківського тракторного заводу.

Відповідне рішення сьогодні, 5 серпня, після тижневого розгляду справи ухвалив Київський районний суд Харкова. Присутні в залі зустріли вердикт судді оваціями.

За словами адвоката "ХТЗ" Олександра Самарцева, суддя задовольнила клопотання адвокатів підприємства і розблокувала рахунки, які були арештовані в рамках розслідування кримінального провадження слідчими Управління СБУ в Харківській області. Він також нагадав, що раніше Господарський суд Харківської області затвердив План досудової санації ПАТ "Харківський тракторний завод", що дозволило зняти арешт з рахунків, накладених на вимогу податкової служби.
"Таким чином, керівництво заводу може почати підготовку до відновлення нормального режиму господарської діяльності. Хоча, звичайно, це ще потребує чимало зусиль і часу", - сказав адвокат.

У свою чергу в.о. генерального директора Харківського тракторного заводу В'ячеслав Шевченко зазначив, що всі необхідні для зняття арешту документи будуть передані до виконавчої служби і в банк.

"Ми подаємо до виконавчої служби документи, виконавча служба подає в банк документи - і рахунки повинні бути розблоковані", - сказав керівник "ХТЗ".

У процесі багатоденного судового засідання близько 250 працівників "ХТЗ", як зазвичай, про водили пікет з вимогою розблокувати роботу підприємства. Люди тримали національні прапори України, плакати з написами "Не дамо знищити ХТЗ", "Наші діти хотять їсти", "Допоможіть врятувати ХТЗ", а також скандували "Розблокуйте рахунки", "Дайте нам працювати", "Поверніть наші гроші", " ХТЗ - це Харків".

Як повідомлялося, 9 червня збори кредиторів ХТЗ вирішили почати процедуру досудової санації. А 14 липня План досудової санації Харківського тракторного заводу затвердив Господарський суд Харківської області.

Довідка. Харківський тракторний завод зупинений із березня 2016 р. унаслідок дій правоохоронних органів, які керівництво підприємства характеризує як безпрецедентний тиск. Діяльність підприємства, зокрема можливість проведення фінансових операцій, заблокована.

хтз

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики