Цензор.НЕТ

09.08.16 08:46

Наступні кілька тижнів ми маємо бути вкрай обережними: у світі Олімпіада, літо, американська адміністрація в кінці терміну. Це як у Грузії в 2008 році було, - Саакашвілі

Україні потрібно бути насторожі з Росією.

Екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі заявив, що наступні 2-3 тижні українській владі слід бути насторожі і вкрай обережною, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна.

За його словами, ті чинники, що є зараз, були і в Грузії у 2008 році перед повномасштабним вторгненням РФ.

Також читайте: Росія вибрала наступною мішенню Україну, не отримавши жорсткої міжнародної реакції на війну з Грузією, - МЗС

"Олімпіада, літо, адміністрація США в кінці свого терміну, це як в Грузії в 2008 році було. Багато інших речей відбувається які не дають зосередитися. І люди втомилися від України. Тому наступні кілька тижнів ми повинні бути вкрай обережними. Але я думаю, що українське керівництво знає про це", - сказав Саакашвілі.

Раніше екс-президент Грузії Саакашвілі заявив: "Завдяки допомозі України Грузія під час війни збила 12 російських бомбардувальників".

А голова МЗС Литви Лінас Антанас Лінкявічюс із нагоди річниці російсько-грузинської війни заявив: "Санкції проти Росії слід продовжити".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики