Цензор.НЕТ

10.08.16 10:01

Ватажка бойовиків "ЛНР" Плотницького викликають у Подільський райсуд Києва

Подільський районний суд Києва викликає "главу" самопроголошеної "Луганської народної республіки" Ігоря Плотницького на судове засідання на 31 серпня.

Повістка опублікована в офіційному виданні центральних органів виконавчої влади "Урядовий кур'єр" у середу, 10 серпня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини".

Зазначено, що Плотницький викликається в суд як обвинувачений за ч. 3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення), ч. 2 ст. 258 (терористична діяльність), ч. 3 ст. 332 (незаконне переміщення осіб через кордон) Кримінального кодексу.

Засідання призначене на 31 серпня на 13:00.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Можливо, цей замах було інсценовано самим Плотницьким", - Бутусов про вибух машини ватажка "ЛНР". ВIДЕО

Явка обвинуваченого обов'язкова.

Він повинен мати із собою паспорт або документ, що засвідчує особу.

У разі неявки Плотницького розгляд справи буде проходити в порядку спеціального (заочного) судового провадження.

Як повідомлялося, в березні прокуратура Києва передала до суду заочний обвинувальний акт проти "глави" ЛНР Плотницького за фактом вчинення терористичного акту, захоплення в заручники і викрадення старшого лейтенанта Збройних сил України, депутата Верховної Ради Надії Савченко.Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики