Причиною вбивства адвоката Грабовського була його професійна діяльність, - Соколовська

12329 27

Основною причиною вбивства адвоката Юрія Грабовського, який захищав співробітника російського ГРУ Олександра Александрова, є його професійна діяльність.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в ефірі "112 Україна" заявила колишній адвокат іншого співробітника ГРУ - Євгенія Єрофеєва - Оксана Соколовська, коментуючи слова головного військового прокурора Анатолія Матіоса про те, що професійна діяльність не є мотивом вбивства Грабовського.

Читайте також: Мотивом убивства адвоката Грабовського не була його професійна діяльність, - Матіос

"Це звучить досить неправдиво, і всі дії, які відбуваються і відбувалися в розслідуванні справи про вбивство мого колеги, є тому підтвердженням. Відбувається недопуск адвокатів потерпілої сторони, а саме сестри Грабовського, не надаються матеріали досудового розслідування для того, щоб дійсно встановити істину в цій справі", - сказала вона.

"Я вважаю, те відео, де Юрій відмовляється від захисту Александрова, зокрема, підтверджує причетність його професійної діяльності до його вбивства, тому слова головного військового прокурора ставлять під сумнів діяльність такого органу досудового розслідування як головна військова прокуратура", - додала Соколовська.

Також читайте: Ми розкрили вбивство адвоката Грабовського протягом неповних трьох тижнів, - Матіос

Нагадаємо, напередодні головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що мотивом вбивства адвоката Юрія Грабовського не була його професійна діяльність.


Наприкінці травня Грабовський був застрелений в покинутому колишньому колгоспному саду за 27 км від Жашкова на Черкащині. Один з підозрюваних в організації його зникнення затриманий і заарештований, ведеться слідство.