Цензор.НЕТ

21.08.16 21:48

Мігранти прокладають нові шляхи до Німеччини, - ZEIT

Після того, як "балканський маршрут" був закритий, нелегальні мігранти почали шукати нові шляхи проникнення до Європи.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про один з цих шляхів пише в неділю німецька ZEIT.

"Все більше біженців використовують маршрут через Італію та Швейцарію для того, щоб нелегально потрапити до Німеччини", - повідомляє видання.

Хоча в абсолютних цифрах кількість їхня не така вже й велика - 3385 осіб із початку цього року, це, однак, на 40% більше, ніж за весь 2015 рік. У самій Швейцарії за вказаний період зафіксовано 4833 "неконтрольованих в'їзди".

Також читайте: "Україна сьогодні не є загрозою для Європи в питаннях нелегальної міграції", - глава Держприкордонслужби Назаренко

За оцінками швейцарської сторони, цій державі реально загрожує варіант стати новим маршрутом для біженців. Німеччина вже посилила контроль на німецько-швейцарському кордоні, направивши туди додатково 90 прикордонників і 40 поліцейських офіцерів.

За даними європейського агентства Frontex, з початку 2016 року морем до берегів Італії прибули близько 95 тисяч біженців, переважно з Нігерії та Еритреї; тільки в липні їх було понад 25,3 тис., що на 12% більше, ніж за такий же місяць минулого року.

Також читайте: Україна чекає від Німеччини постачання систем розвідки і позиціонування артилерії, а також спецавтомобілі, - посол Мельник
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики