Цензор.НЕТ

23.08.16 11:59

"Народ України завжди може розраховувати на допомогу Естонії", - голова Міноборони Хансо

Міністр оборони Естонії Ханнес Хансо на зустрічі з секретарем Ради безпеки України Олександром Турчиновим, яка відбулася у Києві, наголосив, що Україна може розраховувати на допомогу Естонії.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Хансо ознайомили в Києві з ситуацією безпеки в Україні та реформами у сфері безпеки.

Хансо заявив, що Європа має зберігати консенсус у політиці санкцій до повного відновлення територіальної цілісності України і в питанні невизнання Криму, про що не можна забувати в світлі руйнівних криз у Європі.

"Народ України завжди може розраховувати на допомогу Естонії, - сказав Ханнес Хансо на зустрічі, яка відбулася в Києві. - Естонія принципово ніколи не визнає ні анексію Криму, ні агресію у Східній Україні, оскільки це не просто одиничний випадок, а агресивна політика Кремля, з якою демократичний світ погодитися не може".

Читайте також: За лічені дні після проголошення Акта про незалежність у Київ примчала делегація з РФ за Кримом і Донбасом, - Порошенко

За слова Хансо, вкрай важливо, щоб Україна і далі інтегрувалася в західний світ, оскільки реформи потрібні не чиновникам у Брюсселі, а українській державі.

"Ми стовідсотково підтримуємо демократичні зусилля українського народу в питанні інтеграції у НАТО і на шляху реформ", - сказав Хансо.

Головою ради безпеки України є Президент Петро Порошенко.

Хансо бере у Києві участь в урочистостях із нагоди 25-річчя незалежності України.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики