Цензор.НЕТ

23.08.16 18:28

Відкриття пам'ятника і масштабна виставка: в Києві вшанують пам'ять Богдана Ступки

На честь 75-річчя Богдана Ступки 26 серпня о 12:00 на Байковому кладовищі Києва відбудеться відкриття пам'ятника акторові.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Дзеркало тижня".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Пам'ятний знак підполковнику Кондратьєву, який загинув під час виконання завдання в АТО, відкрили в Дніпрі. ФОТОрепортаж

На 26 серпня в Міжнародному аеропорту Бориспіль заплановане відкриття виставки "Я - Богдан", присвяченої великому акторові.

Відкриття експозиції заплановане на 16:00.

Вона стане унікальним прецедентом, оскільки вперше в аеропорту з'явиться образ легендарного Ступки. В основі виставки - 100 фото із сімейного архіву актора і графічні роботи Сергія Якутовича.

Кожен стенд буде супроводжуватися цитатами критиків або висловлюваннями самого Ступки українською та англійською мовами.

Виставка є елементом і концепцією майбутньої книги "Ступка", яка буде представлена ​​на Львівському форумі видавців 15 вересня.

Також читайте: На постаменті в центрі Запоріжжя замість Леніна з'явилися прапори України і козак. ФОТО

"Ступка був для нас "необхідним стрижнем світобудови". Такі люди гармонізують світ, служать мірилом порядності та обдарованості. І ось коли зі світобудови вилучається такий стрижень, як Ступка, тоді й починається хаос, біди, війна. Нікому врівноважити "ваги", нікому остудити запал божевілля, розбрату, хаосу...", - згадує про актора театральний критик Олег Вергеліс.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики