Цензор.НЕТ

25.08.16 13:41

Україна співпрацюватиме із спецпредставником РФ Лівановим для зняття торгових обмежень

Українська влада співпрацюватиме з нещодавно призначеним спеціальним представником президента Росії з розвитку торгово-економічних відносин з Україною Дмитром Лівановим, але, в першу чергу, в напрямку зняття торгових обмежень.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс Україна, про це заявила журналістам заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговий представник України Наталія Микольська.

"Ми будемо з ним працювати в першу чергу і найбільш пріоритетно, я б сказала, лише з приводу питання усунення торговельних обмежень, які існують на території Російської Федерації щодо українських товарів", - сказала вона.

За словами Микольської, вказане призначення президента РФ не зупинить процес оскарження Україною у Світовій організації торгівлі обмежень на торгівлю, введених російською стороною.

Читайте також: Україна продовжить ембарго на російські товари до кінця 2017 року, - Мінекономрозвитку

"Якщо пан призначений вийде на зв'язок, то спочатку, напевно, ми будемо говорити з ним про ці питання", - підкреслила вона.

Нагадаємо, в серпні спецпредставником президента Росії з розвитку торгово-економічних відносин з Україною був призначений колишній міністр освіти і науки РФ Дмитро Ліванов.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Через транзитну блокаду Росії Україна втратить близько мільярда доларів
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики