Цензор.НЕТ

30.08.16 21:57

Околиці Донецька й шахту ім. Засядька обстріляли підрозділи армії РФ, - Скібіцький

Обстріл Куйбишевського району Донецька та шахти імені Засядька здійснили підрозділи російської армії.

Як передає Цензор.НЕТ, про це представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький заявив в ефірі Радіо "Донбасс.Реалії".

За його словами, це відбувається з провокаційною метою.

"Як відбувається провокація? По-перше, провокація завжди попередньо планується. Визначаються підрозділи, які здійснюватимуть артилерійський вогонь. На дільниці, на яких буде здійснена провокація, зазвичай напередодні запрошуються журналісти. У багатьох випадках використовуються різні вибухові речовини для того, щоб потім це подати як воронки від боєприпасів, снарядів, які нібито прилетіли з української сторони. І все це подається як провокаційні дії чи як обстріли з боку України", - сказав Скібіцький.

Він також зазначив, що українська розвідка точно й достовірно знає, де, коли і які провокаційні дії відбуваються. І, за словами Скібіцького, в більшості випадків розвідка вчасно попереджає громадськість і ЗМІ про ті дії, які планує Росія.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Терористи застосували по Красногорівці кумулятивні боєприпаси, - українська сторона СЦКК. ФОТОрепортаж

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики