Цензор.НЕТ

06.09.16 09:16

Пляжі Каламітської затоки в окупованому РФ Криму опинилися під загрозою

Лінія пляжів Каламітської затоки розмивається.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Крим.Реалії.

"Природний наступ моря на суходіл - це трансгресивний цикл у розвитку Чорноморського басейну. Практично всі річки Криму зарегульовані водосховищами, через що винос алювіальних відкладень, з яких формуються пляжі, вкрай обмежений", - сказано в повідомленні окупаційної влади Криму.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Окупанти заборонили севастопольцям купатися на мисі Херсонес: "Це акт насильства!"

Також повідомляється, що конкретна причина руйнівного впливу поки не встановлена. Щоб її з'ясувати, необхідно провести моніторинг гідродинамічних процесів у цьому районі.

Зараз в акваторії озера Донузлав, а також у Каркінітській затоці здійснюється видобуток піску, на який було отримано дозвіл ще у Міністерства екології та природних ресурсів України, зазначили в кримському міністерстві. За повідомленням чиновників, поки не доведено негативний вплив видобутку піску на пляжі.

Мінприроди Криму заявляє про свою готовність достроково припинити роботи, якщо моніторинг підтвердить негативні наслідки видобутку пісків.

Нагадаємо, Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це "відновленням історичної справедливості".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики